Online konzultace jak se barvit doma hennou/rostlinnou barvu

I přesto, že preferuji osobní setkání, kde je možné se na Vaši situaci lépe a hlouběji podívat, jsou situace, kdy čas, vzdálenost a Vaše momentální vytížení toto setkání neumožňuje.

V případech, kdy osobní setkání není možné, nabízím možnost konzultace on-line, která je vhodná pro všechny , kteří se zajímají o tom, co to vlastně je barvení vlasů hennou a rostlinnou barvou? Pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet, ale neví jaký odstín si mají vybrat, neví jak se s nimi pracuje a co všechno obnáší, jaké výhody nabízí oproti běžnému barvení vlasů. Existují nějaká rizika?

Potřebujete poradit, ale nemáte čas? Bydlíte daleko nebo nemáte dostatečné finanční prostředky chodit pravidelně do kadeřnictví? Za cenu jedné návštěvy u mě v salonu dostanete odpovědi na všechno, co Vás zajímá.

PODROBNĚJŠÍ POPIS ONLINE KONZULTACE

Mnozí z vás, kteří se chystají na barvení hennou nebo rostlinnou barvou doma, si není jisto tím, zda ji budou umět správně používat a jaký odstín si mají vybrat, zda mohou hennu/ rostlinnou barvu aplikovat na chemické zesvětlené nebo chemické barvené vlasy. Proto jsem pro vás připravila on-line konzultaci, kde můžeme probrat všechno, co vás ohledně přírodního barvení zajímá: Jak vybrat vhodní odstín pro vás a zároveň dostanete tipy, jak péči o své vlasy případně zlepšit a jaké jsou vhodné produkty přímo pro Vaši potřebu. Dostanete podrobné informace na postup během následujících měsíců; s čím začít a jak pokračovat.

Před konzultaci JE DŮLEŽITÉ, abyste své vlasy umyli, dali kondicionér, vysušili, nezatěžovali je zbytečným stylingem či přípravky, které jsou nadměrně lepkavé nebo mastné. Prosím, nedávejte vlasy do culíku, drdolu, neměňte přirozený vzor vlasů. Vyberte pro konzultaci místnost, kde je dostatečně dobré přirození světlo. Vlasy potřebuji vidět zblízka, všechny možné části - odrost v pěšince, skráně, zezadu. Také bych potřebovala abyste vlasy před konzultací vyfotili pod denním světlem/ nejlépe venku/ . Potřebuji fotky ze všech možných částí- odrost v pěšince, skráně, zezadu. Další důležitý bod je, že pokud máte vlasy barvené, je potřeba se domluvit na termín, kdy už bude vidět odrost s vlastní barvou, případně šedinami. Nejdříve 6 týdnů po posledním barvení.

Služba Online Konzultace uskutečníme prostřednictvím Whatsapp nebo Facebook.

Online konzultace probíhá diskrétně, rozhovor není nahráván.

Pokud se chcete domluvit na konzultaci, prosím napište na info@bio-kadernictvi.cz, po domluvení terminu a zaplacení služby na účet 2202739427/2010 dostanete všechny informaci jak se na konzultaci připravit.

PODMÍNKY PRO SPRÁVNÉ SPOJENÍ

Sluchátka: nejsou nutná, ale dojde k omezení zpětné vazby mezi reproduktory a mikrofonem a obě strany hovoru se neuslyší několikrát a hovor bude příjemnější.

Kamera: kvůli specifice konzultace je vyžadována. Přenášení videa vyžaduje kvalitnější internetové připojení.

Konzultace trvá 60 minut

Cena: Zde