O produktech

Phitofilos

professionale

Phitofilos Professionale je považován za průkopnickou italskou značku v oblasti přírodního barvení vlasů. Nabízí 100% rostlinných produktů pro barvení, péči a zdraví vlasů a vlasové pokožky za pomoci specifického kosmetického ošetření. Široká škála eco certifikovaných produktů poskytuje klientkám služby a peče na míru. Přípravky neobsahují žádné chemikálie, pikramáty ani těžké kovy, jsou veganské, bezpečné pro pokožku i životní prostředí a nejsou testované na zvířatech.

Phitofilos

Rostlinné barvy na vlasy

Značka Phitofilos Professionale nabízí přírodní barvy na vlasy, jež jsou založené na 100% přírodních jednotlivých nebo smíšených bylinných prášcích. Vlasy barví bez zásahu oxidačních nebo syntetických látek. Přípravky neobsahují žádné chemikálie, pikramáty ani těžké kovy, jsou veganské, bezpečné pro pokožku i životní prostředí, nejsou testované na zvířatech.

Phitofilos

Péče o vlasy a styling

Kosmetická řada Phitofilos Professionale se skládá ze všech profesionálních produktů, které salon potřebuje ke splnění individuálních potřeb vlasů a vlasové pokožky. Řada zahrnuje produkty pro čištění, styling a výrobky, které zlepšují účinnost ošetření bylinami. Široká škála eco certifikovaných produktů poskytuje služby a péče přesně odpovídající individuálním potřebám klientek.

Phitofilos

Ošetření vlasů a pokožky

Ošetřující bylinky a směsi vlasům nedodají barvu, ale dodají zvláčnění, hydrataci, posílení, detoxikaci, regulaci mazu, zlepšují keratinovou vlasovou strukturu, zachovávají barevný tón a Vaše vlasy září vitalitou a silou.

Phitofilos

Phitofilos Professionale extra

Je to speciálně vyvinutá řada určená na vyčištění vlasů z kosmetických nebo rostlinných pigmentů a je připravuje na následné barvení rostlinnou barvou.


Při přechodu od chemického k rostlinnému barvení je důležité jako první krok vyčištění syntetických pigmentů. To, se děje za pomoci 100% přírodní směsi DETONER, které vyčistí kosmetické pigmenty z vlasů a připraví je na následné barvení rostlinnou barvou.

Aplikace po aplikaci se rostlinná barva hromadí na vlasech, hlavně čistá henna a odstíny, které ji obsahují ve vetším podílu, protože Lawsonia oxiduje dlouho i po nabarvení, a proto se barva stále mění a časem ztmavuje. K tomu nám skvěle pomáhá ATTIVATORI CALDI- 100% přírodní směs, která umí vyčistit vlasy od rostlinných pigmentů.


Bouclème

Probuďte své kudrny k životu s britskou značkou Bouclème.
Protože kudrnaté vlasy jsou krásné a zaslouží si veškerou extra péči.
Značka Bouclème je vytvořená tak abychom se zamilovali do vlasy se kterými jsme se narodili a poskytuje kompletní systém pro péči o každý druh kadeře.Jako i ostatní produkty, které používám v salonu produkty značky Boucléme jsou:

- minimálně z 92 % rostlinné a biologicky odbouratelné
- neobsahují silikony, sulfáty, PEG, parabeny, minerální oleje, ropu a ftaláty
- vůně jsou 100% přírodní esenciální oleje smíchané s parfémy
- nejsou testovány na zvířatech
- obaly obsahují 30 % až 90 % recyklovaného plastu nebo bioplastu (z cukrové třtiny)
- výrobky obsahují filtrovanou dešťovou vodu, která šetří vzácnou pitnou vodu

Previa

Previa nabízí vlasové přípravky bez chemických povrchové aktivních látek, konzervačních látek, ropných derivátů a umělých barviv. Produkty obsahují certifikované organické a biodynamické účinné látky, které pronikají hluboko do struktury vlasů, kde regeneruje, vyživuje, hydratuje a chrání je před externími agresivními vlivy.

Olaplex

Olaplex No. 1 se může použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření.
Obsahuje patentovanou chemickou složku, která zabraňuje poškozovaní vlasů během chemického ošetření. V případě, že již vlasy byly poškozené se doporučuje samostatné salonní ošetření

Malibu C

Malibu C je revolučním řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech a ty pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Na vlasech také zůstávají zbytky stylingu a silikonů z různých nekvalitních vlasových produktů, které prakticky znemožní kvalitní, rovnoměrné a hlavně trvalejší barvení. To vše je možné z vlasů odstranit pomocí Malibu C a dopřát jim tak detox, který rády pravidelně dopřáváme našemu tělu, ale na vlasy v tomto ohledu zapomínáme. Vlasy jsou po tomto detoxu jako znovuzrozené, zbavené starých nánosů. Na takových vlasech barva drží rovnoměrně a také podstatně déle.

Henna

Khadi

Vyráběné komplexním, multi-fázovým procesem, ze surovin té nejvyšší kvality. Barvy na vlasy Khadi jsou bez zvýrazňovačů barev, jako je PPD, kovových solí a konzervantů. Jsou 100% rostlinné, bez jakýchkoliv syntetických aditiv. Vlasům dávají nevšední barevnou hloubku, zářivý lesk, péči a objem v jednom kroku.

Vlasům poskytují krásné atraktivní odstíny. Anebo chcete-li jen oživení Vaší přirozené barvy vlasů, dokáží rozzářit Vaši barvu v nové barevné nuanci. Rostlinné barvy Khadi obsahují barvicí a pečující rostliny. Poskytují trvalé obarvení v sytých odstínech, které zároveň působí velmi přirozeně. Všechny odstíny barev Khadi můžete mezi sebou míchat a vytvářet si tak své vlastní barevné nuance. Jsou vyráběny v Indii a jejich receptury zahrnují rostliny, které používá ajurvéda v péči o vlasové délky, pokožku i vlasové kořínky, jakými jsou amla, neem nebo bhringaraj.  

Henna 

Indian Hair Care

V Indii, kde henna díky výjimečným klimatickým a půdním podmínkám dosahuje nejvyšších kvalit, se v biologickém hospodářství pěstuje tu jedinečnou najemno umletou a 3x filtrovanou, čistou indickou hennu.