O produktech

Previa

Věřím v dokonalosti přírody a cítím povinnost zajistit její ochranu čistými přírodními produkty, proto jsem si vybrala pracovat s profesionální italskou značkou previa, která nabízí přírodní péči o vaše vlasy.

Složení produktů je založené na základě organických výtažků.

Barva Previa EARTH

Barvy PREVIA EARTH jsou nová generace barev, které neobsahují amoniak a potenciální agresivní složky, jaké jsou PPD/PEG/PPG, resorcinol, minerální oleje, petrolatum, parabeny, thiazolinone nebo ingredience živočišného původu. Barva má jemnou vůni, pečuje o vlasovou pokožku a vlasy během barvení.

Barva pH

Ph pure hair illuminating color je revoluční bezamoniakový krém na barvení vlasů obohacený o arganový olej a keratin. Jemná formule, ideální také pro citlivé vlasy.

Olaplex

Olaplex je nové revoluční salonní ošetření

Olaplex se může použít jako součást pro jakýkoli zásah nebo jako samostatné ošetření. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby.

Výhodou olaplexu není jen ochrana a perfektní uzdravení vlasů, ale díky olaplexu každý kadeřnik má možnost být kreativní bez poškození vlasů klientů.

Malibu C

Malibu C je revolučním řešením pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného kontaktu s vodou obsahující minerály, které zůstávají na vlasech a ty pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Na vlasech také zůstávají zbytky stylingu a silikonů z různých nekvalitních vlasových produktů, které prakticky znemožní kvalitní, rovnoměrné a hlavně trvalejší barvení. To vše je možné z vlasů odstranit pomocí Malibu C a dopřát jim tak detox, který rády pravidelně dopřáváme našemu tělu, ale na vlasy v tomto ohledu zapomínáme. Vlasy jsou po tomto detoxu jako znovuzrozené, zbavené starých nánosů. Na takových vlasech barva drží rovnoměrně a také podstatně déle.

Henna

Khadi

Vyráběné komplexním, multi-fázovým procesem, ze surovin té nejvyšší kvality. Barvy na vlasy Khadi jsou bez zvýrazňovačů barev, jako je PPD, kovových solí a konzervantů. Jsou 100% rostlinné, bez jakýchkoliv syntetických aditiv. Vlasům dávají nevšední barevnou hloubku, zářivý lesk, péči a objem v jednom kroku.

Vlasům poskytují krásné atraktivní odstíny. Anebo chcete-li jen oživení Vaší přirozené barvy vlasů, dokáží rozzářit Vaši barvu v nové barevné nuanci. Rostlinné barvy Khadi obsahují barvicí a pečující rostliny. Poskytují trvalé obarvení v sytých odstínech, které zároveň působí velmi přirozeně. Všechny odstíny barev Khadi můžete mezi sebou míchat a vytvářet si tak své vlastní barevné nuance. Jsou vyráběny v Indii a jejich receptury zahrnují rostliny, které používá ajurvéda v péči o vlasové délky, pokožku i vlasové kořínky, jakými jsou amla, neem nebo bhringaraj.  

Šampóny

Khadi

Ajurvédské, s kondicionérem

Šetrné a přitom důkladné mytí vlasů na bázi receptur s čerstvými bylinami. Pokožce přátelské tenzidy přírodního původu, na bázi kokosového oleje a glukózy. Začerstva zapracované byliny, ovoce a květy. Ajurvédské rostliny s přirozeným obsahem saponinů pro mytí a péči. S moderními rostlinnými složkami jako ceramid a skvalen pro péči o vlasové délky. Podle ajurvédy, s aromaterapií, na různé typy vlasů. To jsou šampóny Khadi. Myjí a zároveň ošetřují.

Všechny šampóny Khadi obsahují amlu, shikakai a reethu (mýdlové ořechy), tři hlavní rostliny ajurvédy pro ošetření vlasů a prevenci jejich vypadávání, které zajišťují mytí vlasů díky obsahu přírodních saponinů..

Henna 

Radico Colour me Organic

Proč jsem pro vás vybrala zrovna barvy Radico Color Me Organic?

Všechny přísady jsou v BIO kvalitě - certifikáty Cosmos Organic a Organic India.

Kryjí dobře i šediny.

Vyživují vlasy zevnitř a zamezují lámání.

Působí jako blahodárná kúra - zanechávají vlasy silné, lesklé a zdravé.

Mají širokou paletu barevných odstínů, které navíc můžete mezi sebou míchat.

Každý barevný odstín je pečlivě vytvořen unikátní kombinací 10 - 12 bylin.

Snadná příprava a aplikace - ideální k domácímu použití.

Jsou vegan friendly (certifikát Vegan Society) - žádné testování na zvířatech, žádné živočišné přísady.

Henna 

Indian Hair Care

V Indii, kde henna díky výjimečným klimatickým a půdním podmínkám dosahuje nejvyšších kvalit, se v biologickém hospodářství pěstuje tu jedinečnou najemno umletou a 3x filtrovanou, čistou indickou hennu. 

Urtekram

Společnost Urtekram byla založena v Dánsku a je hlavní výrobce BIO potravin a přírodní kosmetiky v Skandinávii. Urtekram vyrábí úžasnou a dostupnou 100% přírodní kosmetiku. Urtekram je první firma na světě, která získala bio certifikaci celého svého sortimentu - již v roce 2000.

Výrobky splňují nejpřísnější mezinárodní požadavky kladené na produkty BIO péče.

Kosmetika je:

Bez parabenů

Bez ropných derivátů

Bez syntetických parfémů

Vyrobena z rostlinných složek

(pouze balzám na rty obsahuje včelí vosk)