Střih kudrnatých vlasů a CGM

CURLY GIRL METHOD neboli CGM je inovativní systém péče o kudrnaté a vlnité vlasy, který vytvořila britská kadeřnice Lorraine Massey. CGM vychází z faktu, že kudrnaté vlasy mají specifickou buněčnou stavbu a větší propustnost, proto metoda vyzývá k výběru správných čisticích prostředků a kondicionérů a k upuštění od škodlivých návyků, jako je používání nevhodných šamponů a tepelný styling. Přírodní produkty s absencí silné chemie jim mají zajistit zdravý vzhled, větší objem a výraznější strukturu. Základní myšlenkou CGM je přirozenost a volnost kudrnatých vlasů, které jsou jedinečné a proto si zaslouží pečovat o ně s láskou.Střih na sucho a úprava vlasů CGM.
Služba obsahuje konzultaci se zákazníkem, vyčištění vlasů za pomoci Malibu C curly partner, výběr vhodné šamponové lázně. Mytí, kondicionér nebo masku v závislosti na kvalitě vlasů, masáž hlavy. Střih a vyfoukání difuzerem.

Časová náročnost: 120-150 min. podle délky a hustoty vlasů.


Mytí+střih+foukaná+styling: Zde

U extrémně hustých, poškozených nebo zanedbaných vlasů mohou ceny přesahovat výše uvedené ceny!!! 


*Před návštěvou u mě v salonu JE DŮLEŽITÉ, abyste své vlasy umyli, dali kondicionér, nezatěžovali zbytečného stylingu či přípravky, které jsou nadměrně lepkavé nebo mastné. Upravte si vlasy tak, jak obyčejně nosíte. To je jediný způsob, který mi poskytne představu jak se vaše kudrlinky chovají a umožní udělat co nejlepší střih. NEBUDE-LI TAK UDĚLÁNO, MŮŽE MÍT ZA NÁSLEDEK DODATEČNÉ NÁKLADY NEBO ZRUŠENÍ VAŠE SCHŮZKY PO PŘÍJEZDU.

* Nepřijíždějte prosím s culíkem, drdolem, zkrouceným, natáčecím jakýmkoliv stylem, který protahuje nebo mění přirozený vzor vlasů.

* V den vaší služby si vlasy nečesejte .